Jednorázové vstupné 150 Kč
Půlroční členský příspěvek (5 měsíců) 2 500 Kč
Roční členský příspěvek (10 měsíců) 4 800 Kč
Platební období:
1) V únoru - Jarní cyklus (březen, duben, květen, červen, září)
2) V září - Zimní cyklus (říjen, listopad, prosinec, leden, únor)
Pokud člen přijde v jiný měsíc, než je měsíc platební, zaplatí pouze částku dopočítanou do konce daného cyklu.
Příklad: Nový člen přijde 12. dubna. První trénink má zdarma (na recepci nahlásí, že jde na úvodní hodinu). Do konce dubna platí jednorázové vstupné, a poté zaplatí pouze tři měsíce do konce Jarního cyklu (květen, červen, září). 5 měsíců= 2500kč, 3 měsíce = 1500kč. Dále člen platí v řádném termínu cyklů únoru a září.

Soukromé hodiny pod vedením reprezentačního trenéra ČR A. Škeříka

Tréninková jednotka (60 min) 500 Kč
Celodenní seminář 3 000 Kč

Číslo účtu je 303313303/5500

Pondělí
19:30 - 20:30 Kondiční kickbox (trenér - Jiří Havránek,)
Úterý
16:00 - 17:00 Děti nad 10 let (trenéři - Michaela Kerlehová, Alois Škeřík)
18:00 - 19:00 Kondiční kickbox (trenéři - Alois Škeřík, Michaela Kerlehová)
19:00 - 20:30 Závodníci (trenéři - Alois Škeřík )
Středa
19:30 - 20:30 Kondiční kickbox (trenér - Jiří Havránek)
Čtvrtek
16:00 - 17:00 Děti nad 10 let (trenéři - Michaela Kerlehová, Alois Škeříkl)
18:00 - 19:00 Kondiční kickbox (trenéři - Alois Škeřík, Michaela Kerlehová)
19:00 - 20:30 Závodníci (trenéři - Alois Škeřík )
Pátek
18:30 - 20:00 Závodníci sparingy (Alois Škeřík)
Častou překážkou před odhodláním začít s tímto sportem tvoří nejrůznější obavy a předsudky, vyplývající z nevědomosti nebo obecného, neobjektivního mínění společnosti o těchto sportech, ale naši závodníci jsou převážně studenti vysoké školy. Na tréninku nedochází k mlácení do hlavy jak si mnozí myslí.Jediné co po vás trenér bude vyžadovat, aby jste chodili na tréninky s chutí a vůlí. Vše ostatní vás už trenér naučí a je jedno, jestli jste sportovními talenty či nikoli. Odměnou vám potom bude dobrá fyzická kondice, psychická vyspělost, sebevědomí a v neposlední řadě umění se rychle a účelně rozhodovat.
Nemusíte mít strach, že by vás trenér pustil mezi zkušené borce. Jednak jsou tréninky výkonnostně rozděleny (začátečníky, pokročilé, závodníci), za druhý se na začátku učí koordinační cviky, základní postoj, kroky, údery a kopy. Teprve až když jste technicky, fyzicky a psychicky připraveni vás trenér pustí vyzkoušet si boj v ringu.
Každý trénink začíná krátkým zahřátím organismu (běh, skákání přes švihadlo, nebo formou hry). Následuje protažení celého těla (strečink), pokračuje se koordinačními cviky a kroky. V hlavní části tréninku se věnujeme technice úderů, kopů, nácvikem obran atd. Na závěr si trochu zaposilujeme, protáhneme a jdeme s dobrým pocitem domů.
Pro kondiční trénování nehraje věk roli, v současné době u nás cvičí děti od 7 let po dospělé 40 let. Co se týče závodění a profesionální kariéry je ideální věk kolem 10 až 15 let. Na druhou stranu musím, ale říct, že naši mistři světa Jiří Havránek a Jan Fendrich začínali, až ve 23 letech.
U nás ženy cvičí a dokonce i některé skvěle závodí (mistryně světa Martina Müllerová, Vendula Müllerová, Alena Paldusová atd..). Mám zkušenost, že zvládají trénink lépe než spousta mužů.
Na první trénink vám bude stačit pohodlné sportovní oblečení, sportovní obuv, Pití a ručník.
Pokud zjistíte, že to je ten pravý sport pro vás!!! A on to je ten pravý sport pro vás!!! Budete potřebovat následující vybavení: Celá výbava vás bude stát kolem 3 tisíc a vydrží vám několik let, kromě rukavic ty se opotřebují zhruba po roce. A nepotřebujete mít celou výbavu hned od prvních tréninků.
Doufáme, že všem co se ostýchali přijít, jsme podali kompletní informace a brzy vás uvidíme na našem tréninku. Budeme se těšit, váš Iron fighters team.